Reklama

Telewizyjna kariera Mel B

Wygląda na to, że Mel B, brytyjska wokalistka pop i członkini grupy Spice Girls w przeciwieństwie do swych koleżanek z zespołu dała już sobie spokój z karierą solową i postanowiła całkowicie poświęcić się prowadzeniu programów telewizyjnych. W wyborze tym utwierdzają ją szefowie stacji ITV, którzy chcą z nią podpisać dwuletni kontrakt.

To właśnie dla tej stacji Mel od jakiegoś czasu prowadzi program "This Is My Moment", który cieszy się w Wielkiej Brytanii ogromną popularnością. Zachęceni takimi wskaźnikami oglądalności szefowie stacji chcą zaproponować Scary Spice prowadzenie jeszcze kilku innych, cyklicznych i jednorazowych programów rozrywkowych.

Reklama

"Mel jest zaskoczona i bardzo zadowolona tak pozytywną reakcją ludzi z ITV. Na początku zgodziła się na prowadzenie tylko jednego programu, aby zobaczyć jak to w ogóle wygląda. Teraz gdy otrzymała taką propozycję czuje się wspaniale" - powiedział jeden z przyjaciół wokalistki.

Jednak podejmując się tego wyzwania Mel musi pogodzić się z tym, że kariera wokalistki pozostanie dla niej już tylko wspomnieniem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Spice Girls | spice | MeLE | kariera | Mel B

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje