Reklama

Święta to czas rodzinny

Piosenkarka Małgorzata Ostrowska opowiada o swojej Wielkanocy.

"Każde święta są dla mnie czasem rodzinnym. A ponieważ lubię ekstremalne wyzwania, to na Wielkanoc robię własną białą kiełbasę, piekę szynkę, chleb i oczywiście mazurki!" - mówi artystka.

Reklama

"Kiedyś tarłam też chrzan z własnego ogrodu, ale na tym polu poległam - moje oczy nie wytrzymują tej mocy!" - śmieje się Ostrowska.

"Zdarza się, że na Wielkanoc zakwitają w ogrodzie jabłonie i to jest naprawdę cudowny widok. W tym roku Święta wypadają za wcześnie na te cuda, więc obsadziłam kwiatami skrzynki na oknach, żeby wiosna mimo wszystko zaglądała do domu" - opowiada artystka.

Wiosenny prezent od Małgorzaty Ostrowskiej to utwór "Wiara to skrzydła", który właśnie trafił do rozgłośni radiowych. To już czwarty singel z płyty "Słowa", która ukazała się pod koniec ubiegłego roku.

Najnowszy przebój Małgorzaty to jeden z bardziej żywiołowych i dynamicznych utworów z ostatniego albumu. Muzykę napisał Jarosław "Jasiu Kidawa" znany ze współpracy z Wilkami, grupą Feel i KSU. Tekst, jak zwykle, jest dziełem samej artystki.

Zobacz teledyski Małgorzaty Ostrowskiej na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ostrowska | Wielkanoc | ostrowska | rodzinny | święta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje