Reklama

"Śpiewaj i walcz": Uczestnicy dojrzewają

I tym razem nie mogło nas zabraknąć za kulisami programu "Śpiewaj i walcz", który powoli wkracza w decydującą fazę. Zobacz, czego dowiedzieliśmy się od głównych bohaterów show.

W piątkowy (14 maja) wieczór po raz kolejny najlepsza okazała się Małgorzata Główka, która zaśpiewała "Szał" Edyty Bartosiewicz.

Reklama

- Z programu na program każdy z nas dojrzewa. Dostałam super piosenkę, myślę, że teraz będę już mogła wskoczyć w ten gatunek. Na razie czuję wielkie podekscytowanie, nie wierzę, to jest niesamowite - powiedziała nam na gorąco młoda wokalistka.

- Ten odcinek był na pewno bardzo pozytywny - dodała Anna Szatybełko.

Uczestnicy odcinka przygotowywali się do występów pod okiem Jarka Janiszewskiego, wokalisty znanego z grup Czarno-Czarni, Bielizna i Doktor Granat.

- Przekazałem kilka rad, bo trudno zmienić kogoś, kto jest już ukształtowany od wielu lat. Ale byłem dziś z nich dumny. Byli energetyczni, otwarci, dali z siebie wszystko, jakby kariera zależała od tego momentu. Troszeczkę się otworzyli - uważa Janiszewski.

Wygląda na to, że Główka wyrasta na faworytkę programu. Wokalistka urodziła się w 1993 roku w Kielcach, ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Śpiewa od 10. roku życia i obecnie kształci swój warsztat wokalny u profesjonalnych pedagogów. Występowała (z sukcesami) na wielu festiwalach młodzieżowych, a także m.in. w "Szansie na sukces" czy "Teleranku".

Zobacz nasz raport specjalny na temat "Śpiewaj i walcz"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dojrzewanie | Nie | uczestnicy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje