Reklama

Reklama

Słowacja: Pięć bisów Piotra Rubika

Nieco zapomniany ostatnio w kraju kompozytor Piotr Rubik cieszy się dużym powodzeniem u naszych południowych sąsiadów - na Słowacji.

Na początku czerwca odbył się koncert Piotra Rubika na deskach wypełnionego po brzegi amfiteatru w Trnavie. Występ kompozytora zakończył się pięcioma bisami.

"Jestem szczęśliwy, że wreszcie mogliśmy zagrać na Słowacji. Już wiele razy moi fani z tego kraju przyjeżdżali na koncerty do Polski" - komentuje wzruszony Piotr Rubik.

"Koncert przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Nie dość, że był wyprzedany już na miesiąc przed to jeszcze publiczność zgotowała nam tak niesamowitą owację, że długo będę to pamiętał. Już nie mogę się doczekać kolejnego koncertu, w listopadzie, tym razem w Kosicach" - dodaje.

Reklama

"Słowacja kocha twoją muzykę. Trnava cię kocha" - takie i podobne wpisy zachwyconych fanów pojawiają się w dużej liczbie na profilu Piotra Rubika na Facebooku.

Rubik promuje swoją ostatnią płytę "Santo Subito" poświęconą życiu papieża Jana Pawła II. Niedawno ukończono teledysk do piosenki "Milość cierpliwa jest, lecz i niecierpliwa". Poza tym trwają przygotowania do musicalu roboczo zatytułowanego "Niech mówią, że to nie jest miłość...".

Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach INTERIA.PL.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy