Reklama

Siostry, szminka i zapomnienie

Lipstick to szminka. Symbol kobiecości i wszystkiego co się z nią wiąże. Lipstick to również duet stworzony przez siostry, Sabinę i Joannę Adamczyk.

Dla sióstr muzyka od zawsze stanowiła ważną część życia. Nic więc dziwnego, że postanowiły wyrażać siebie właśnie za jej pomocą. Sabina i Joanna przekonują, że nikogo nie udają, śpiewają o tym, co znają.

Reklama

Ich debiutancki singel nosi tytuł "Piosenka o zapominaniu", a utworu możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl.

"Piosenka jest nam bliska. Myślę, że każdy przeżył kiedyś jakieś rozczarowanie drugą osobą, jakieś rozstanie, a właśnie o tym jest nasz utwór" - komentują siostry.

"Jednak utwór nie ma na celu pokazania, że jesteśmy załamane rozstaniem, że wszystko straciło sens. Wręcz przeciwnie. Jasno mówi o tym, że nie patrzymy już za siebie, że to co było - minęło, a teraz mamy inne plany, marzenia. A rozstanie czy rozczarowanie nie pozbawiło nas sensu życia" - kontynuują.

"Ten gniew, który jest w nas po tym co się stało, daje nam siłę do działania. Motywuje nas do tego żeby pokazać tym, którzy nas skrzywdzili, że damy radę z nimi, czy bez nich" - deklarują Sabina i Joanna.

Sprawdź profil duetu Lipstick w serwisie Muzzo.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Dumplings | szminka | Lipstick

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje