Sasha: Koniec gry!

Wokalistka i w ostatnim czasie aktorka (serial "Pierwsza miłość") Sasha Strunin szykuje nowy album, która prawdopodobnie ukaże się w lutym 2012 roku.

Jest już gotowy utwór zwiastujący następcę debiutanckiej płyty "Sasha" (2009 r.). Nosi on tytuł "Game Over" i zapowiadany jest jako "zdecydowany muzyczny zwrot o 180 stopni" w stosunku do tego, co Sasha wykonywała do tej pory.

Reklama

"To bardzo dynamiczne i przebojowe nagranie jest pierwszą z trzech kompozycji poprzedzających wydanie albumu" - tak o "Game Over" mówi menedżment 21-letniej wokalistki.

10 września w Kijowie na Ukrainie rozpocznie się realizacja teledysku do tej piosenki. Dodajmy, że w tym kraju Sasha mieszkała przez trzy lata (jej mama jest Ukrainką z pochodzenia).

Wokalistce pomaga Michael "!Bazz" Jackson, kompozytor i producent r'n'b, współpracownik m.in. Justina Timberlake'a i Skin (Skunk Anansie). Współautorką tekstu "Game Over" jest Sasha.

W planach jest trasa koncertowa promująca nowy album. Na płytę prawdopodobnie trafi 13 piosenek, w większości zaśpiewanych po angielsku.

W sieci pojawiła się już minutowa zapowiedź singla "Game Over". Posłuchaj:


Zobacz teledyski Sashy na stronach INTERIA.PL!

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Sasha Strunin | nowy album | sasha | płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje