Reklama

Sara May: Koniec polityki, teraz płyta

Zdjęcie na plaży w bikini na plakacie nie pomogło - śpiewająca blogerka Sara May przegrała wybory i nie weszła do rady dzielnicy Bemowo w Warszawie.

Za sprawą mocno komentowanej w internecie kampanii o Sarze May napisały media z całego świata (m.in. największa agencja informacyjna na świecie - Reuters), w tym z wielu egzotycznych krajów (Samoa, Wyspy Kokosowe, Mikronezja, Bangladesz, Grenlandia). To jednak nie przełożyło się na głosy wyborców z Bemowa, o czym wokalistka poinformowała na swojej stronie internetowej.

Reklama

"Zgodnie z przewidywaniami wyborcy oddawali swoje głosy na 3 duże partie czyli PO, PiS oraz SLD.

Kandydaci znajdujący się na pierwszych miejscach tych list bez problemu zdobyli wystarczającą ilość głosów by znaleźć się w radzie. To jest dowód na to, że system wymaga zmian, o których mówi się głośno od wielu lat i mimo zapewnień PO nie wprowadzono stosownych korekt. Mamy więc system wyborczy idealny dla dużych partii i niekorzystny dla niezależnych i bezpartyjnych" - komentuje Sara.

Wokalistka kandydowała z 11. miejsca z bezpartyjnej listy Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto.

"Polskie społeczeństwo jest konserwatywne i nie miałam złudzeń, że dziewczyna w bikini zdobędzie dużo głosów. W sumie to jestem mile zaskoczona, że zdobyłam jakiekolwiek, znając polskie realia i mentalność Polaków" - dodaje wokalistka, podkreślając, że nie żałuje swojego udziału w wyborach.

"Zdobyłam doświadczenie, nowe horyzonty i trafiłam do największych mediów z całego świata - nie tylko jako kandydatka w bikini, ale również jako wokalistka... (...) Medialny sukces tej kampanii jest niezaprzeczalny. Zdobyłam nowych fanów z różnych zakątków świata, szykuje mi się trasa koncertowa po Niemczech, a także skontaktowali się ze mną menadżerowie z kilku państw Europy".

Po zakończeniu kampanii wyborczej Sara zamierza zająć się pracą nad następcą albumu "Erotic Soul" z marca 2009 roku.

"Koniec polityki, czas na powrót do korzeni. Do kwietnia powinnam skończyć studyjną pracę, bo w maju jak zwykle ruszę na 4-miesięczne wakacje" - kończy Sara.

Posłuchaj piosenek Sary May w serwisie Muzzo.pl!

Zobacz teledyski wokalistki na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | Sara May | Sara

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje