Sami na lato: Dziewczyny i impreza w basenie

Teledysk do piosenki "Lato 2010" grupy Sami błyskawicznie wskoczył na szczyt listy najpopularniejszych klipów na naszych stronach!

"Lato 2010" to nowa wersja jednego z największych przebojów katowickiego zespołu. Od piosenki "Lato 2000" tak naprawdę zaczęła się kariera Samych.

Reklama

W marcu, po 8-letniej przerwie ukazała się płyta "Ławka, koło, miłość i...". Pierwszym singlem była optymistyczna piosenka "Sernik".

Teledysk do nowej wersji "Lata" został nakręcony w centrum Warszawy i w dworku w Milanówku.

- Pogoda wymarzona do takich ujęć, ciepły wiaterek we włosach, muzyka na full, wkoło zaskoczeni i uradowani warszawiacy pozdrawiający nas klaksonami... Bardzo miło, tym bardziej ze w pewnym momencie autobus zaczął wypełniać się następnymi autostopowiczami, z tym że w skąpych strojach kąpielowych. Z przystanków zgarnialiśmy coraz to piękniejsze prawie nagie opalone panie (panów oczywiście też się paru znalazło) - z rozmarzeniem w głosie opowiada INTERIA.PL Norbert Śliwka, wokalista Samych.

- Tak sobie myślę, że cudownie bym się czuł czekając w poniedziałkowe południe na autobus do pracy obok roznegliżowanych dziewczyn i taką radość też okazywali wszyscy przechodnie... - dodaje.

Zespół na planie wsparła ekipa z firmy Propeller Film, mająca w dorobku klipy dla m.in. Stachursky'ego, Ireny Jarockiej, Paulli, Kombii, Stefano Terrazzino czy Mamma Mia Kids. - To mocna strona całego przedsięwzięcia. Całość "poszła" bardzo zwinnie i w fajnej atmosferze - ocenia Norbert.

W Milanówku impreza rozkręciła się na dobre. Pod koniec odbyło się wskakiwanie do basenu przed tnącymi komarami. - Nie wszystko jednak mogliśmy umieścić na taśmie, z oczywistych względów - śmieje się wokalista Samych.

Zapytaliśmy Norberta czym wersja "Lato 2010" różni się od "Lata 2000". - Instrumentalnie, choćby wyróżniająca się cyja, jest troszkę bardziej zadziorny zaśpiew i nowy damski głos, troszkę inna sekcja. To wszystko składa się na nową jakość, której nie brakuje też na całej naszej nowej płycie "Ławka, koło, miłość i..." wraz z kilkoma już znanymi utworami jak "Znaczek" czy "Sernik".

W tym roku minęło 10-lecie Samych - stąd wziął się pomysł przypomnienia utworu "Lato". - Jesienią na pewno uczcimy to odpowiednim koncertem, na który już teraz spontanicznie zapraszamy - dodaje na koniec Norbert Śliwka.

Posłuchaj piosenek Samych w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski zespołu na stronach INTERIA.PL.

Dowiedz się więcej na temat: Sami | norbert | piosenki | lato 2010 | muzyka | dziewczyny | impreza | lato

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje