Reklama

Potajemnie nagrywają płytę

News Kids On The Block, uznawani za pierwszy światowy boysband, w sekrecie przed wszystkimi nagrywają nową płytę - donosi New York Post.

"Regularnie przychodzą do studia w Orlando i nagrywają cały album. Materiał jest już na ukończeniu" - mówi informator gazety.

Reklama

To kolejne potwierdzenie pojawiających się od jakiegoś czasu pogłosek o reaktywacji zespołu, który ostatnią swoją płytę nagrał w 1994 roku.

Już dwa razy próbowano reaktywować grupę. W 1999 roku sprzeciwił się temu jeden z pięciu członków Jonathan Knight (jego brat nie miał nic przeciwko), a w 2004 tylko on wyraził taką chęć, kiedy powstanie z muzycznego grobowca zaproponowała telewizja VH1.

Wygląda na to, że za trzecia próba zakończy się sukcesem tym bardziej, że w styczniu ruszyła na nowo strona internetowa zespołu, co zdaje się być czytelnym sygnałem dla fanów. Entuzjazm studzi jednak jeden z wokalistów Danny Wood, który stanowczo zaprzecza pogłoskom o powrocie.

New Kids On The Block to pięciu piosenkarzy, którzy zaczęli współpracować w 1984 roku. Wydali jak dotąd 7 albumów, które sprzedały się w liczbie ponad 50 milionów egzemplarzy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: New Kids On The Block | NEW | New York Post

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje