Reklama

Polka zachwyciła w brytyjskim "X Factor"! Jest pierwsze wideo

Ptaszki ćwierkają, że Kasia Popowska może być jedną z rewelacji 10. brytyjskiej edycji programu "X Factor".

Do sieci trafiło amatorskie wideo ilustrujące występ Kasi Popowskiej w londyńskiej Wembley Arena. Choć jakość nagrania jest kiepska, to słychać, że występ Polki był wyjątkowo udany.

Reklama

Pierwsze pogłoski na temat udziału Kasi w brytyjskim "X Factor" pojawiły się w połowie czerwca. Poniższe wideo jest ich potwierdzeniem - przedstawia ono przesłuchanie już z udziałem jurorów i publiczności.

Według nieoficjalnych informacji wokalistka otrzymała od jury (Nicole Scherzinger, Gary Barlow, Sharon Osbourne, Louis Walsh) cztery głosy na "tak".

Sama Popowska, zobowiązana do tego przez twórców show, milczy na temat swojego udziału w "X Factor".

23-letnia obecnie wokalistka (gra także na gitarze i pianinie) rodem z Łodzi jesienią 2009 roku pokazała się szerszej publiczności w "Mam talent".

"Jesteś doskonała, jesteś wspaniała" - komentowała Agnieszka Chylińska zachwycona wykonaniem przeboju "Hallelujah" Leonarda Cohena.

Mimo achów i ochów jurorów Kasia Popowska nie znalazła się w gronie półfinalistów. Fani wokalistki zrobili spore zamieszanie, domagając się przywrócenia swojej idolki do programu, jednak protesty nie zostały uwzględnione.

Wcześniej Kasia dała się poznać z wykonywanych przez siebie i publikowanych w YouTube coverów m.in. Robbiego Williamsa, Miley Cyrus, Nicole Scherzinger i Rihanny, które notowały po kilkaset tysięcy odtworzeń.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Popowska | The X Factor | Wielka Brytania | Wembley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje