Reklama

Podwójna radość Mezo

W piątek, 17 kwietnia, do sklepów trafiły aż dwie płyty Mezo: popowe "Słowo ma moc" i rapowe "Herezje". W serwisie Muzzo.pl możecie już posłuchać obszernych fragmentów pierwszego albumu.

Na płycie "Słowo ma moc" w roli gości pojawili się Asia Kwaśnik, Kasia Skrzynecka, Jay Delano, Weronika Bochat, Kasia Wilk, Paulina Leśna, Nowator i Gabriel Fleszar. Do promocji wybrano nagranie "Zemsta", z którym Mezo wystąpił w programie "Hit Generator".

Reklama

Z kolei na "Herezjach" nie zabrakło wykonawców, którzy towarzyszą Mezo od początku jego działalności hiphopowej m.in. Owal, Orzech, Vito Ws. Ten album promuje utwór tytułowy (zobacz teledysk).

"Dzień premiery nowej płyty to zawsze dla mnie wielkie święto! A dwóch płyt? Podwójne święto, podwójna radość i satysfakcja. Ktoś kiedyś powiedział, że rzeczy wyjątkowe robią ludzie, którzy nie mają świadomości, że ich plan jest niewykonalny i się go podejmują. A finalnie okazuje się, że jest to możliwe" - komentuje Mezo na swoim blogu.

Poznański wokalista uważa, że to jego dwie najlepsze płyty:

"Zdecydowanie lepsze od Eudaimonii, klimatem Herezje nieco przypominają Wyjście z bloków, choć są mocniejsze, Słowo ma moc można porównać do Mezokracji tyle, że wszystko brzmi nowocześniej" - zachwala.

Posłuchaj nowych piosenek Mezo w Muzzo.pl.

Zobacz teledyski Mezo na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Radość | Mezo | Jacek Mejer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje