Reklama

Paula i Michał Wiśniewski: Ślub w klipie

Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Flashing Lights" debiutującej wokalistki Pauli, której towarzyszy Michał Wiśniewski.

22-letnia Paula Marciniak jest modelką (Miss Polski Foto 2005) i aktorką (seriale "Daleko od noszy", "Pitbull", "Pierwsza miłość"). Wielokrotnie podkreślała, że jej prawdziwą miłością jest muzyka. Od pewnego czasu pracuje nad debiutanckim albumem.

Reklama

Plotkarskie media reklamują ją jako "posiadaczkę największych naturalnych piersi w polskim show-biznesie". Naturalne wdzięki Pauli można było zobaczyć choćby w magazynie "CKM".

Paula zadebiutowała piosenką "Zróbmy to dziś". Kolejnym singlem jest anglojęzyczny utwór "Flashing Lights". W teledysku Paula staje na ślubnym kobiercu z Michałem Wiśniewskim.

Niedawno spekulowano, że młoda wokalistka może dołączyć do Ich Troje na miejsce Ani Wiśniewskiej. Dodajmy, że pod koniec sierpnia Paula towarzyszyła na scenie Wiśniewskiemu podczas występu na Festiwalu Piękna w Płocku.

"Będę seksbombą RP!!! Kochani, jak wiecie dość szybko rozebrałam się dla jednego z polskich magazynów dla Panów, części z Was się to podobało, części mniej. Część zarzucało mi, że zamiast promować muzykę, promuję sama siebie. Jednak prawda jest taka, ze wyglądam jak wyglądam i większość Panów na mnie... patrzących ma myśli, jakie ma. I choćbym śpiewała w kościelnym chórze będę SEKSBOMBĄ i to królową seksbomb w PL! Jak powiedział KUBA W. - dość silikonu! Już niedługo podbijam Rumunię!" - ogłosiła Paula na Facebooku.

Zobacz teledyski Pauli na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paula | Paula Marciniak | Michał Wiśniewski | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje