Reklama

Reklama

Patrycja Kosiarkiewicz w górach na obcasach: Teledysk "Galaktyki i atomy"

Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Galaktyki i atomy", który Patrycja Kosiarkiewicz nagrała z zespołem Effortless.

Piosenka "Galaktyki i atomy" zapowiada płytę Effortless "Mój Jezus nie pija coli", która ukaże się już we wrześniu. Album ma prezentować rockowe oblicze wokalistki i autorki tekstów (dla m.in. Alicji Janosz, Iwony Węgrowskiej i grupy Feel).

Nowy zespół Patrycji Kosiarkiewicz tworzą rodowici zielonogórzanie: gitarzysta Tomek Bubień, basista Andrzej Pijanowski (obu wokalistka poznała przed laty w kapeli O!lala), klawiszowiec Jacek Jatczak i perkusista Marek Kieloch.

Teledysk do singla "Galaktyki i atomy" został nagrany w Górach Stołowych w lipcu. Za realizację klipu odpowiada Alchemia Obrazu.

Reklama

- To była wspaniała praca. Mieliśmy jeden dzień zdjęciowy, złapaliśmy trochę słońca. Była też i mała przygoda. Ujęcia w Błędnych Skałach kręciłam w rockowej stylizacji. Jej częścią były kozaki na niebotycznych obcasach. Pytam naszego reżysera Piotra: "ty, czy na pewno nie wziąć butów na zmianę?". "Spoko, to tylko kawałek" - on na to. Faceci... Okazało się, że trasa jest długa, a droga powrotna jeszcze dłuższa - w dodatku jest regularnym górskim szlakiem. No więc przeszłam tę trasę na 15-centymetrowym obcasie - śmieje się Patrycja Kosiarkiewicz.

- Ale rozumiem Piotra. Co mężczyzna może wiedzieć o chodzeniu na obcasach? Mijali nas turyści i patrzyli na mnie z rozbawieniem. Nie dziwię się - szłam chwiejnym krokiem po kamieniach wystrojona w sukienkę. Zostało to nawet uwiecznione na zdjęciach. Oprócz tego jednak nic nie zakłóciło naszej pracy. Potem pojechaliśmy do Szczytnej i o zachodzie słońca nagraliśmy ujęcia na tamtejszym pięknym tarasie widokowym - dodaje wokalistka.

Zobacz teledysk "Galaktyki i atomy":

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

Zobacz teledyski Patrycji Kosiarkiewicz na stronach INTERIA.PL!

 Aż 300 płyt do rozdania!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje