Reklama

Miłość, która umarła

Piosenka "Przez chwilę" Formacji Nieżywych Schabuff opowiada o pewnej miłości, która umarła - mówi Olek Klepacz, lider zespołu. Klip z udziałem popularnego aktora Roberta Gonery możecie już oglądać na naszych stronach.

"Przez chwilę" to drugi singel promujący płytę "24 H". Utwór znalazł się także na specjalnym albumie "Pocztówka do św. Mikołaja 2008". Informacje na temat "Pocztówki" znajdziecie na naszej specjalnej stronie.

Reklama

"Ta piosenka opowiada o pewnej miłości, która umarła. To opowieść o kobiecie, która była przyjaciółką moją i mojej rodziny. W dniu, kiedy urodziła się moja córka , ta kobieta, w tym samym szpitalu, tylko piętro niżej, przegrała walkę z ciężką chorobą" - mówi o utworze "Przez chwilę" Olek Klepacz.

"Jej mąż, a nasz przyjaciel, został sam i oszalał z bólu. Na pogrzebie zaczął czytać list do Żony otulonej w szary prochowiec sygnowany zdaniem na koniec. Wyłem i łkałem. Musiałem napisać swój list pożegnalny, z pozycji bliskiej osoby, która została sama po jej śmierci, a jednocześnie z pozycji jej samej".

"Jest to moja opowieść o tym, że kiedyś kogoś opuścimy lub zostaniemy opuszczeni. Ja niestety nie jestem skłonny uwierzyć w tą idyllę, która panuje po śmierci. Dla mnie śmierć to ziemski koniec. Mój przyjaciel i jego zmarła żona już nigdy nie będą fizycznie razem. Psychicznie - tak, bo ona jest cały czas w jego głowie, umierając z nim codziennie, dotyka ją... Właśnie o tym jest ta piosenka. Ona była tu tylko przez chwilę... zdecydowanie za krótko" - opowiada wokalista Formacji.

"Być może to dziwnie zabrzmi, ale chce wierzyć że, kontynuacją jej życia jest życie mojej córki. Pola się urodziła, a ona umarła..." - kończy Olek Klepacz.

Teledysk do "Przez chwilę" nakręcił utytułowany reżyser Darek Szermanowicz z Grupy 13. W tym roku zdobył trzy statuetki Yacha za klipy "Pokonaj siebie" Feel i Iwony Węgrowskiej, "Thing We've Got" Afromental i "At the left Hand ov God" metalowego Behemotha.

Sprawdź profil Formacji Nieżywych Schabuff w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski FNS na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: piosenka | miłość | Olek Klepacz | Formacja Nieżywych Schabuff

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje