Reklama

Michał Szpak zaatakowany nożem!

Finalista pierwszej edycji programu "X Factor" Michał Szpak został napadnięty przez nożownika.

Michał Szpak umieścił nowy wpis na swoim profilu w serwisie Facebook, w którym opisał dramatyczny incydent w Neapolu. Piosenkarz wybrał się do Włoch, by odwiedzić matkę i właśnie tam został zaatakowany.

Reklama

Wcześniej Michałowi Szpakowi ukradziono telefon.

"Michał sprawdza kieszenie i orientuje się, że jakaś włoska szuja ukradła mu telefon. Rzuca walizkę na ziemię i na swoich złotych koturnach rusza w pościg za ową kanalią" - relacjonuje z humorem.

"Szpak nie ustępował kroku przestępcy i ku jego zdziwieniu okazało się, że ma dość niezłą kondycję, łapie go za rękaw, odwraca i zaczyna nim szarpać, tamten odpycha go i wyciąga nóż ze swojej kieszeni, zaczyna grozić" - czytamy.

"W końcu mężczyzna próbuje go dźgnąć nożem, ale na szczęście nie trafia" - napisał.

Michał Szpak zdradził również, że pomimo nieudanej próby odzyskania skradzionego telefonu, po szamotaninie z przestępcą otrzymał brawa od przechodniów.

"Wszyscy myśleli, że Michał Szpak jest wysportowaną kobietą, która potrafi walczyć o swoje" - tłumaczy.

"Powiem Wam, że było naprawdę groźnie i naprawdę otarłem się o śmierć. (...) Na pierwszy rzut oka wydało mi się to dość zabawną przygodą i śmiałem się z siostrą do łez, ale nieco później zdałem sobie sprawę, że mogłem stracić życie" - napisał już poważniej.

Piosenkarz umieścił również w serwisie You Tube wideo z komisariatu w Neapolu, w którym składał zeznania.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: noże | X-Factor | nóż | Michał Szpak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje