Reklama

Reklama

Maja Hyży zaśpiewa dla dzieci

Finalistka trzeciej edycji programu "X Factor", Maja Hyży, pracuje nad utworami przeznaczonymi dla najmłodszej widowni. Wokalistka przyznaje, że do takiej decyzji zainspirowało ją własne macierzyństwo.

Maja Hyży w programie TVN-u dała się poznać również jako matka trzyletnich bliźniąt. To właśnie do najmłodszych skierowane mają być nowe kompozycje Mai.

"W programie 'X Factor' byłam postrzegana jako mamuśka, bo mam dwójkę dzieci. Pomyślałam sobie, że w Polsce nie ma świeżości w muzyce dla dzieci. Brakuje nam nowoczesnych utworów, więc wracamy do tych z dawnych lat. Dlatego też zastanawiam się nad wejściem w tę niszę, w ramach dodatkowych zajęć" - stwierdza Hyży.

Ojcem bliźniąt jest Grzegorz Hyży, również finalista trzeciej edycji "X Factor". Plotkarskie media podawały, że już w trakcie programu było widać, że w ich małżeństwie coś nie gra. Pytana w "Dzień dobry TVN" o chłopaka Maja Hyży tylko roześmiała się nerwowo i odesłała... na swój fanpage na Facebooku.

Reklama

Wokalistka na co dzień pamięta o rozwoju muzycznym swoich dzieci, które wykazują w tym kierunku duży talent i zainteresowanie. Dba także o to, aby co wieczór poczytać im książkę.

"Przyjętą regułą jest to, że dzieciom śpiewa się na dobranoc. Ja na koniec dnia nie śpiewam, ale czytam książki. Myślę, że jest to bardziej rozwijające. Jeżeli chodzi o styczność z muzyką, moje dzieci mają z nią kontakt 24 godziny na dobę. Bardziej ciągnie je jednak w stronę instrumentów muzycznych. Widać, że są utalentowane" - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle wokalistka.

Oprócz projektu, który przewiduje tworzenie muzyki dla dzieci, Maja Hyży pracuje także nad debiutanckim albumem. Ma on ukazać się jeszcze w tym roku. W lutym piosenkarka zaprezentowała pierwszy singel promujący nadchodzącą płytę pt. "Bluza".

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama