Reklama

Lady GaGa: Szaleństwo na Lollapaloozie

Nieoczekiwany popis dała Lady GaGa podczas koncertu grupy Semi Precious Weapons na festiwalu Lollapalooza.

Jedna z największych obecnie gwiazd popu pojawiła się na scenie podczas piątkowego (6 sierpnia) występu Semi Precious Weapons - grupy, która otwiera jej koncerty w ramach światowej trasy Monster Ball. Dodajmy, że ten zespół zobaczymy także przed GaGą 26 listopada w Hali Gdańsk/Sopot.

Reklama

GaGa, ubrana w rajtki i skąpą, prześwitującą bluzkę, wsparła zespół na... perkusji.

"W trakcie utworu 'Magnetic Baby' zaczęła grać na bębnach z Danem. Potem włączyła się z chórkami, pocałowaliśmy się, a ona zeskoczyła ze sceny w tłum" - opowiadał potem w MTV Justin Tranter, frontman Semi Precious Weapons, który dołączył do kontrowersyjnej wokalistki.

"A potem po prostu zeszła ze sceny. To było niesamowite" - dodał Tranter.

"Ona pojawia się z nami na scenie, ale odkąd stała się tak bardzo sławna, to nie jest dla niej zbyt bezpieczne. Ale myślę, że była bardzo podekscytowana rockandrollowym przyjęciem" - przekonuje wokalista Semi Precious Weapons.

Zobacz występ GaGi na koncercie Semi Precious Weapons:

Dodajmy, że tego samego dnia wieczorem Lady GaGa dała także swój solowy występ na Lollapaloozie dla tysięcy fanów. Co ciekawe, nie był to jej debiut na tej imprezie kojarzonej przede wszystkim z alternatywnym rockiem (pomysłodawcą festiwalu jest Perry Farrell, lider Jane's Addiction i Porno For Pyros) - wystąpiła tu w 2007 roku, kiedy dopiero stawiała pierwsze kroki w show-biznesie.

Zobacz teledyski Lady GaGi na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Semi Precious Weapons | szaleństwo | Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje