Reklama

Kylie Minogue i Jason Donovan znów razem

Po 23 latach australijskie gwiazdy ponownie zaśpiewają wielki przebój "Especially For You".

Kylie Minogue i Jason Donovan znów wystąpią na jednej scenie. Wokaliści, którzy zyskali sławę w latach 80. m.in. przebojem "Especially For You", a przez pewien czas byli nawet parą, zaśpiewają balladę na specjalnym koncercie poświęconym grupie producenckiej Stock Aitken & Waterman. Wydarzenie będzie miało miejsce w tym miesiącu w Londynie.

Reklama

Australijskie gwiazdy zyskały sławę w słynnej operze mydlanej "Sąsiedzi". Później drogi Kylie i Jasona rozeszły się. Tak bardzo, że byli kochankowie nie kontaktowali się ze sobą przez ostatnie kilka lat.

"To będzie wspaniała chwila. Mogę jednak powiedzieć za nas dwoje, że będzie to podróż sentymentalna, a nie emocjonalne przeżycie. Przecież każde z nas ma obecnie własne życie" - tak wspólny występ skomentował Jason Donovan w rozmowie z serwisem "Buzz".

"Kylie jest wspaniała i wygląda fantastycznie, ale już od dawna nie jesteśmy ze sobą blisko, tak jak to było kiedyś. Dziś jesteśmy jedynie znajomymi" - zaznacza piosenkarz.

"Zanim doszło do rozmów dotyczących tego występu, nie kontaktowaliśmy się ze sobą przez ponad trzy lata" - dodał Jason Donovan.

Zobacz klip Kylie Minogue i Jasona Donovana do przeboju "Especially For You":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: przebój | gwiazdy | YOU | kylie minogue

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje