Reklama

Kulisy występu Patty w "Dzień dobry TVN"

- Lepiej popatrzeć na piękne modelki udające grę na gitarze niż na brzydkiego muzyka udającego, że gra na gitarze. Na pomysł wpadli specjaliści od marketingu - ujawnia w rozmowie z INTERIA.PL menedżerka Patty.

Ten występ zrobił furorę, choć niekoniecznie zebrał dobrą prasę. Wokalistka Patty zaprezentowała w programie "Dzień dobry TVN" singel "Krzyk". "Akompaniowały" jej dwie skąpo ubrane modelki, które do tej pory instrumenty oglądały jedynie w teledyskach. Występ w kilka godzin stał się hitem internetu i wzbudził niemałe kontrowersje: jedni ubawili się setnie, inni uznali to za - cytuję - najgorszy występ w historii telewizji.

Reklama

Udało nam się skontaktować z Angeliną Konkol, menedżerką Patty i zarazem współautorką całego zamieszania. Na pytanie, czy występ był na serio czy dla jaj, odpowiada bez wahania.

- Dziwię się, że takie pytanie pada. Odpowiedź jest oczywista. Jasne, że na żarty. Zatrudniliśmy do występu dwie piękne modelki, które nie grały wcześniej na instrumentach, piosenkę słyszały po raz pierwszy na próbie w "Dzień dobry TVN". Występ miał być kontrowersyjny i był. Patty miała swoje trzy minuty, które w stu procentach wykorzystała - mówi nam Angelina Konkol.

Co ciekawe, cała heca była utrzymywana w tajemnicy przed prowadzącymi program.

- Ale panowie kamerzyści już na próbach byli zachwyceni - zaznacza nasza rozmówczyni.

Menedżerka Patty zapewnia, że "wirusowość" tego materiału była po prostu ich sprytnym planem.

- Spodziewaliśmy się tego, że występ stanie się viralem i wzbudzi kontrowersje, takie było założenie od samego początku. Lepiej popatrzeć na udające piękne modelki udające grę na gitarze niż na brzydkiego muzyka udającego, że gra na gitarze. Na pomysł wpadli specjaliści od marketingu w firmie Konkol Music - ujawnia menedżerka.

Wyjaśnijmy, że za operacją "Patty" stoją państwo Konkolowie: Angelina i Adam, lider Łez, współautor sukcesów m.in. Paulli i Alexandry.

- Patty swoje pięć minut ma już od grudnia zeszłego roku. Jest najpopularniejszą wokalistką młodego pokolenia w internecie. Wzbudza największe kontrowersje. Jej pierwszy singiel, który również znajduję się na płycie ''Już zmrok'', ma ponad 13,5 miliona odsłon na YouTube. Patrycja jest artystką odważną, zdecydowaną, mającą mnóstwo szalonych pomysłów i to wykorzystuje. Nie boi się życia i opinii ludzi. Ludzie zawsze będą krytykować niezależnie od tego, co i jak się zrobi. Dlatego nie należy się tym przejmować, każdy z artystów ma inną drogę promocji. Ważne żeby cel był ten sam - sukces! - przekonuje Angelina Konkol.

Jak na zamieszanie wokół występu zareagowała sama Patty?

- Patty ma ogromny dystans do siebie i do całej sytuacji, zresztą modelki Angelika Fajcht i Kasia Krawiec również. Na pewno nie spodziewały się, że będzie taki szeroki oddźwięk występu, ale dobrze się podczas niego bawiły.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że obie modelki stanowią stały zespół Patty również na koncertach. Tyle że zamiast trzymać gitary do góry nogami - po prostu tańczą.

Zobacz występ Patty w "Dzień dobry TVN":

Dzień Dobry TVN/x-news

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: muzyka. | „Dzień dobry | Patty | Dzień Dobry TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje