Reklama

Kuba Wojewódzki zakpił z Tomka Luberta i DJ-a Adamusa

Kuba Wojewódzki zaatakował DJ-a Adamusa, który opuścił jego talk show w TVN i przeszedł do Polsatu. Dostało się również Tomkowi Lubertowi.

W swoim najnowszym felietonie na łamach "Polityki" Kuba Wojewódzki rozlicza się z DJ-em Adamusem, który przez lata występował w jego programie, a później został jurorem "Twoja twarz brzmi znajomo".

"DJ Adamus, człowiek, który pracował w TVN przez 12 lat, a następnie wylał swemu chlebodawcy kubeł pomyj na głowę, wkroczył na szlaki godne celebryty. Pan DJ wyznał bowiem publicznie, że schudł 27 kilo. Gratuluję. Wreszcie jakiś namacalny sukces mierzony w cyfrach" - wbił szpilę Kuba Wojewódzki.

Co na to sam zainteresowany?

"Wiecej o mnie pisze jak juz u niego nie pracuje, robi mi dodatkowe Promo ;-))), ps sam ostatnio mówiłem z dystansem ze kariery na muzyce nie zrobiłem to zostanę ekspertem żywienia ;-)) takie to media ze łatwiej wylansowac sie na kilogramach niz na robieniu fajnej muzyki ;-((" - napisał DJ Adamus na Facebooku (pisownia oryginalna).

Reklama

Kuba Wojewódzki nie miał litości również dla Tomka Luberta, który wydał ostatnio płytę "Lubert z miłości do muzyki".

"Zaprosił na nią licznych gości, którzy sumiennie zjawili się na promocji wydawnictwa. Przybyli Doda, Honey Skarbek, Olek Klepacz, Stachursky oraz Rafał Brzozowski. Czasami goście na premierze to dla artysty jedyna okazja, by zobaczyć publiczność" - zadrwił juror "X Factor".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Lubert | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy