Reklama

Koniec telewizyjnej kariery Mel B?

Przygoda Mel B z telewizją trwała równie krótko jak jej solowa kariera w roli wokalistki. Program, który do niedawna prowadziła członkini Spice Girls, został zdjęty z anteny. Według oficjalnych informacji producentów musiało się tak stać, ponieważ jego oglądalność spadła poniżej przyzwoitego poziomu.

Zaledwie rok temu wytwórnia Virgin zrezygnowała z usług Scary Spice po tym, jak jej solowy album przeszedł właściwie niezauważony, a single go promujące także nie zdołały osiągnąć wysokich pozycji na brytyjskiej liście przebojów. Wokalistka zdecydowała się wtedy na karierę prezenterki telewizyjnej.

Reklama

W związku z tym, że grupa Spice Girls od momentu wydania albumu "Forever" zawiesiła swoją działalność, popularność wszystkich członkiń grupy znacznie spadła. Program prowadzony przez Mel B także przestał wzbudzać zainteresowanie. W końcu został zdjęty z anteny, a wokalistka nie poleci do Brazylii, gdzie w lutym miała nakręcić film dokumentalny.

Biorąc pod uwagę fakt, że każda z członkiń Spice Girls za wyjątkiem Mel C nic nie osiągnęła jako solistka, być może wkrótce dojdzie do ich ponownej współpracy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Spice Girls | anteny | Girls | MeLE | spice | Mel B

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje