Reklama

Reklama

Kombii: Zaczaruj mnie

Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy teledysk grupy Kombii, nakręcony do piosenki "Zaczaruj mnie".

"Zaczaruj mnie" to nowy singel z wydanej pod koniec maja płyty "O miłości" (cieszy się już statusem Złotej). Wcześniej sporą popularność zdobyła promująca piosenka "Gdzie jesteś dziś".

W teledysku po raz pierwszy możemy zobaczyć cały, zmieniony niedawno skład grupy Kombii. Obok liderów Grzegorza Skawińskiego (wokal, gitara) i Waldemara Tkaczyka (bas) pojawiają się także Bartosz Wielgosz (klawisze) i nowy nabytek Adam Tkaczyk (perkusja), który zastąpił współzałożyciela pierwszego wcielenia Kombi Jana Plutę.

- Każdy z tych dziesięciu numerów traktuje o miłości - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Grzegorz Skawiński.

- Płyta jest bardzo zdecydowana, wyrazista. Nie boimy się nowych środków wyrazu. Jest tu sporo elektroniki i nowoczesnych brzmień, ale nie odcinamy się od swoich korzeni. Materiał jest bardzo świeży, nowoczesny, a jednocześnie doskonale słychać, że jest to Kombii. Nowe Kombii jest bardzo otwarte na świat. Słychać, że znamy nagrania współczesnej muzyki popowej i rockowej - dodaje Grzegorz Skawiński.

Reklama

O nowych utworach lider Kombii mówi tak: - Myślę, że będą lepsze od tych z płyty "Ślad". Mieliśmy trzy lata przerwy, był czas by pewne rzeczy przemyśleć.

Przypomnijmy, że w najbliższą niedzielę (12 września) Kombii da recital na festiwalu w Opolu. Dzień wcześniej odsłoni w tym mieście swoją gwiazdę w Alei Gwiazd.

Zobacz teledyski Kombii na stronach INTERIA.PL:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy