Reklama

Justin Bieber lamentuje po rozstaniu z Seleną Gomez

Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber wciąż nie może dojść do siebie po tym, jak rzuciła go Selena Gomez. Wokalista napisał nawet piosenkę o swoich cierpieniach.

W rozmowie z magazynem "Billboard" Justin Bieber wyznał, że ogromnym wsparciem w trudnych chwilach są dla niego przyjaciele.

Reklama

"Nie jestem teraz w najszczęśliwszym miejscu na świecie. Próbuję się jakoś z tym wszystkim uporać... Mam naprawdę bliskich przyjaciół, którzy próbują mnie rozweselić i pomagają mi normalnie funkcjonować" - oznajmił Justin Bieber.

Piosenkarz zżyma się na nieprawdziwe informacje dotyczące rozstania.

"Jest tyle plotek na ten temat. Ludzie mówią, że dzwonię do Seleny każdego dnia, a ona nie odbiera telefonu; że ją cały czas ścigam... to wszystko nieprawda. Nie śledzę tych blogów i komentarzy, ale znajomi mówią mi, kiedy coś jest publikowane. Także wszystko to i tak do mnie dociera" - przyznał Bieber.

Kanadyjczyk podzielił się z "Billboardem" swoją nową piosenką, balladą, którą napisał w wyniku ostatnich doświadczeń. Utwór nosi tytuł "Nothing Like Us". W tekście piosenki znalazły się słowa:

"Nikt nigdy cię nie zastąpi / Nic nie sprawi, że będę się tak czuł jak przy tobie / (...) Dałem ci wszystko / Wszystko, co miałem / Dziewczyno, dlaczego mnie odepchnęłaś?" - lamentuje w utworze Justin Bieber.

Na koniec wokalista oczywiście zapowiedział, że trudne chwile uczynią go silniejszym i mądrzejszym.

Sprawdź tekst "Nothing Like Us" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | Justin Bieber | Selena Gomez | rozstanie | justin | Bieber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje