Reklama

Janet Jackson rezygnuje z muzyki

Janet Jackson nie planuje już wrócić na scenę muzyczną. Wokalistka, która swój ostatni album "Discipline" nagrała pięć lat temu, nie tęskni za koncertami i nie myśli o tym, by jeszcze raz wejść do studia.

Jak twierdzą jej znajomi, wszystko za sprawą jej tajemniczego ślubu z miliarderem Wissamem Al Maną.

Reklama

"Ona już nie wróci do branży. Jest szczęśliwa z życiem, jakie teraz prowadzi i nie chce pracować. Poza tym nie musi. Wraz z mężem posiadają domy w wielu krajach, a czas najczęściej spędza na Bliskim Wschodzie. Zresztą stała się muzułmanką, więc nie może już prowadzić takiego życia jak wcześniej" - powiedział przyjaciel wokalistki.

Dopiero niedawno Jackson przyznała się do poślubienia Al Many. Chciała w ten sposób też zdementować informację, że planują wraz z narzeczonym ślub na 20 milionów dolarów.

"Te plotki nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. My jesteśmy już małżeństwem, a skromna uroczystość odbyła się w zeszłym roku" - napisała w oficjalnym oświadczeniu.

Janet Jackson wydała dziesięć albumów. Do jej największych przebojów należą m.in. "Nasty", "That's The Way Love Goes", "Whoops Now" i "Together Again".

Zobacz teledyski Janet Jackson na stronach INTERIA.PL!

Posłuchaj albumu Gienka Loski!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: muzyka. | Janet Jackson | rezygnacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje