Reklama

Reklama

Jamajskie rytmy Seana Paula

Prezentujemy najnowszy teledysk Seana Paula do piosenki "So Fine" promującej płytę "Imperial Blaze".

"Imperial Blaze" to czwarty studyjny album jamajskiego wokalisty. Początkowo ukazać się on miał pod tytułem "The Next Thing" w 2007 roku. Ostatecznie, następca płyty "The Trinity" z 2005 roku do sklepów trafił w poniedziałek (18 sierpnia).

Singlem promującym "Imperial Blaze" jest utwór "So Fine". Producentem piosenki jest 19-letni Stephen "Di Genius" McGregor, który współpracował już z Seanem Paulem przy okazji utworu "Watch Dem Roll".

Reklama

Teledysk do "So Fine" kręcony był w Miami na Florydzie. Producentką klipu jest Jil Hardin, a reżyserią zajął się Norweg Ray Kay, autor takich teledysków jak "Poker Face" Lady GaGa, "Freakum Dress" Beyonce, czy "Takin' Back My Love" Enrique Iglesiasa i Ciary.

Jeszcze przed nagraniem "Imperial Blaze" Sean Paul zapowiadał, że płyta będzie się znacznie różnić od jego poprzednich produkcji: "Jedna czy dwie piosenki nie będą na temat imprezowania, nie będą o kobietach, ale o dzieciakach z pistoletami na ulicach. To jest rzeczywistość".

"W piosence Sufferer mówię o młodej generacji, która nie ma innego sposobu na osiągnięcie sukcesu, jak tylko znalezienie gdzieś broni. Staram się przemówić do nich: Wiem że cierpicie, ale to nie znaczy, że nie możecie albo nie powinniście oczekiwać czegoś lepszego" - mówi Sean Paul, jeden z gwiazdorów krakowskiego Coke Live Music Festival 2008.

Jamajski wokalista zrezygnował jednak z "mesjańskiego" wydźwięku utworów i piosenka "Sufferer" nie znalazła się na albumie "Imperial Blaze". Zamiast tego, na płycie umieszczonych zostało 20 utworów, między innymi drugi singel "Press It Up" czy ballada Hold My Hand (I'll Be There) w duecie z Keri Hilson.

Zobacz teledyski Seana Paula na stronach INTERIA.PL.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL