Reklama

"Isis Gee, jesteś facetem!"

"Ona jest transseksualistą" - tak dziennikarz Robert Leszczyński (41 l.) zaatakował piosenkarkę Isis Gee (36 l.), która ma reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji.

Leszczyński nie wycofuje się z ani jednego słowa, które w jednym ze swoich artykułów napisał o Isis Gee. Prosi jej męża i menedżera Adama Gołębiewskiego o zwołanie konferencji prasowej, na której piosenkarka miałaby przyznać się do tego, że kiedyś była... facetem - donosi "Super Express".

Reklama

"Ja tylko powiedziałem głośno o tym, o czym wszyscy wiedzą od 2 lat. Powtórzyłem to, co powiedzieli mi znajomi z otoczenia Isis, także styliści i lekarze" - mówi dziennikarz w rozmowie z gazetą.

Dodaje też, że Isis i jej mąż Adam winni są Polakom otwartość i szczerość. Do tego, że Isis zmieniła kiedyś płeć, powinni przyznać się tak jak do swojego homoseksualizmu przyznał się kiedyś znany aktor Jacek Poniedziałek (43 l.).

"Nikt się od niego nie odwrócił, a zrobił tym wyznaniem tyle, ile nikt do tej pory" - mówi Leszczyński.

"Dlatego, żeby spekulacje o Isis wreszcie uciąć, chciałbym, aby Adam zwołał konferencję prasową. Chętnie na nią przyjdę. To, że ktoś jest homoseksualistą czy transseksualistą, jest taką samą cechą jak moja leworęczność. Sam mam wielu przyjaciół wśród homoseksualistów, a 1 procent podatku przekazałem na stowarzyszenie Lambda [stowarzyszenie walczące o prawa dla homoseksualistów]" - dodaje dziennikarz.

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: faceci | facet | robert | były facet | Robert Leszczyński | Isis Gee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje