Reklama

Ich Troje znów bez wokalistki: Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa

"Wystarczająco się już naczekałam" - ogłosiła na swoim profilu na Facebooku Justyna Panfilewicz, która po niespełna dwóch latach postanowiła odejść z zespołu Ich Troje.

"Odkąd dołączyłam do zespołu Ich Troje, nie podjął on żadnych konkretnych planów koncertowych i wydawniczych. Wystarczająco się już naczekałam. Wystarczająco dużo poświęciłam, doświadczyłam i przemilczałam" - napisała Justyna Panfilewicz.

Reklama

Urodzona w Skierniewicach wokalistka do Ich Troje dołączyła w czerwcu 2011 roku (wcześniej pojawiła się w dowodzonej przez Michała Wiśniewskiego drużynie w "Bitwie na głosy"), zastępując wybraną w castingu Norweżkę polskiego pochodzenia - Jeanette Vik.

"Zainteresowanych moimi losami zapraszam do śledzenia działalności mojego autorskiego zespołu J.A.B. Jak i moich skromnych poczynań pod tytułem Jazzta Solo" - dodała była już wokalistka Ich Troje.

W reakcji na oświadczenie Justyny Panfilewicz oficjalny komunikat zamieścili jej koledzy z zespołu.

"Dziś po raz kolejny przyszło nam pożegnać Ich Trzecią. Jak już pewnie cześć z was wie, Justyna podjęła decyzję o opuszczeniu szeregów Ich Troje i postanowiła postawić na karierę solową.

Jako zespół nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, jeszcze wiele dobrego przed nami. Niestety nie w tym składzie. Niemniej jednak dziękujemy Ci za te dwa wspólne lata i życzymy powodzenia. Nie mówmy żegnaj, lecz do widzenia" - głosi oświadczenie opublikowane na profilu Ich Troje na Facebooku.

Z Justyną w składzie grupa zaliczyła występ podczas festiwalu Sopot TOPtrendy 2012. Dorobek płytowy zespołu zamyka "Ósmy obcy pasażer" z 2008 roku, na której śpiewała jeszcze Ania Wiśniewska, ówczesna żona Michała Wiśniewskiego.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje