Reklama

Reklama

Halina Mlynkova kobietą ze snów

We wrześniu pojawi się pierwszy solowy album Haliny Mlynkovej, byłej wokalistki Brathanków. U nas możecie posłuchać promocyjnego singla "Kobieta z moich snów".

"Kobieta z moich snów" tylko częściowo zdradza to, co Halina zamierza pokazać na płycie od strony muzycznej. Jak sama dodaje: "Moja płyta, to opowieść muzyczna, to wielowątkowa historia, w której pojawiam się głównie jako narrator. Wspólnym mianownikiem wszystkich piosenek są etniczne brzmienia, przed którymi nawet nie próbowałam się bronić. One byłe we mnie i zostaną na zawsze. Najważniejsze, że teraz mogę pokazać to jak ja je słyszę i jak je interpretuję".

W nagraniu singla Mlynkovej towarzyszył stary znajomy z Brathanków: gitarzysta Jacek Królik, a także orientalnie brzmiący kwartet smyczkowy Jana Stokłosy.

Od strony produkcyjnej za całość albumu odpowiada Robert Amirian (wokalista Satellite, współpracownik m.in. Varius Manx, Kasi Kowalskiej, Anny Marii Jopek, Ani Dąbrowskiej), on też jest autorem muzyki do większości piosenek na płycie oraz współautorem tekstu do "Kobiety z moich snów".

W najbliższym czasie do piosenki powstanie teledysk w reżyserii Jacka Kościuszko.

Reklama

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Mlynkova występowała w programie "Bitwa na głosy", dowodząc wokalną grupą z Cieszyna. Ostatecznie jej ekipa zajęła 3. miejsce.

Czytaj także:

Halina Mlynkova: W moim sercu zawsze będą pierwsi

Halina Mlynkova wydaje nowy album

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy