Reklama

Flinta, Zagrobelny i Bumelanci na urodzinach

Ewelina Flinta, Łukasz Zagrobelny oraz wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej - The Bumelants gościli na urodzinach jednego z największych kasyn w Polsce - Casinos Poland w Krakowie. 

20 czerwca odbyła się największa tegoroczna impreza w krakowskim kasynie - trzy koncerty, dwie sceny, przedpremierowy pokaz nowości motoryzacyjnych i premiera najdroższych telefonów świata, czyli luksus rodem z Las Vegas.

Reklama

Oprócz tego, prawdziwy balon unoszący sie nad hotelem, lasery, czerwony dywan, mnóstwo zaproszonych gości - tak w kilku zdaniach można streścić to wydarzenie.

INTERIA.PL, bądź co bądź, "Las Vegas wśród portali", była oczywiście partnerem tego wyjątkowego wieczoru, a ze względu na atrakcyjny, muzyczny aspekt imprezy, patronat nad całością objął również serwis Muzzo.pl

- platforma przeznaczona dla muzyków i fanów.

Muzycznie wieczór rozpoczął Łukasz Zagrobelny, który nie tylko śpiewał, ale także aktywizował zebraną publikę, prowokując gości do wspólnego tańca. Po tak gorącym występie, na scenie pojawiła się Ewelina Flinta, która uraczyła publiczność swymi największymi przebojami oraz rewelacyjnie zaaranżowanymi i wykonanymi coverami klasyków.

Na wielki bis Ewelina wraz z Łukaszem wykonali jeden z największych przebojów tego roku: "Nie kłam, że kochasz mnie".

W finale na scenie pojawiła się formacja The Bumelants, która po gorących występach Flinty i Zagrobelnego, wypełniła salę chilloutowymi rytmami. Zespół idealnie sterował pozytywnym nastrojem gości, dozując odpowiednio muzyczny klimat, jak i temperament wokalistki.

Próbkę możliwości muzycznych formacji, możecie znaleźć na oficjalnym profilu grupy w serwisie Muzzo.pl, na którym zespół zamieścił własne interpretacje utworów Mieczysława Fogga. The Bumelants to królowie live-actu

- materiał chilloutowy, którym zespół oczarował publiczność, jak i większość twórczości formacji, to utwory tworzone na żywo - wykonane za każdym razem inaczej, w zależności od atmosfery imprezy i nastrojów muzyków.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: urodziny | Ewelina | sceny | Ewelina Flinta | Łukasz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje