Reklama

FKA Twigs, Sam Smith czy Lana Del Rey? Kto zaśpiewa dla Bonda?

Wydało się, że temat nowej piosenki do filmu o Jamesie Bondzie zostanie wkrótce zamknięty ze względu na przewijające się informacje o propozycji dla Lany Del Rey. Nic bardziej mylnego. Na giełdzie pojawiły się nowe nazwiska.

Oprócz Amerykanki, którą niejedna osoba uważa za idealną wokalistkę do filmów Bonda, wśród faworytów do stworzenia nowego utworu dla Agenta 007 wymienia się Sama Smitha oraz FKA Twigs.

Reklama

Brytyjczyk miał w jednym z wywiadów stwierdzić, że wygrał walkę z Laną i producentka Barbara Broccoli to właśnie jego wyznaczyła na ostatecznego wykonawcę. Wokalista włączył się więc po raz kolejny do wyścigu, który według niektórych przegrał już w sierpniu.

Jeszcze inne informacje mówią o dużych szansach FKA Twigs. Twórcom filmu wokalistkę polecić miała sama Adele, a reżyser Sam Mendes po przesłuchaniu utworów młodej gwiazdy nie ukrywał zachwytu.

Na zwycięstwo w walce o piosenkę dla Jamesa Bonda, liczy także Adele, która już ponoć zaczęła pisanie tekstu do nowej kompozycji.

Kto ostatecznie zostanie zwycięzcą? Na decyzję poczekamy pewnie jeszcze jakiś czas. Nowy film o przygodach Jamesa Bonda "Bond 24" trafi do kin w drugiej połowie 2015 roku.

Posłuchaj utworu "Skyfall", promującego poprzedni film o Agencie 007:

Sprawdź tekst "Skyfall" w serwisie Tekściory.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: FKA twigs | James Bond | Adele | Sam Smith | Lana Del Rey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje