Reklama

Erique Iglesias gościem Listy Hop Bęc

Jak już wcześniej informowaliśmy, 20 października do Polski przyjedzie Enrique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop. Jego wizyta związana jest z promocją nowej płyty "Escape", która ukaże się na rynku 29 października. W trakcie swojego pobytu artysta spotka się z dziennikarzami, a także weźmie udział w specjalnym wydaniu audycji "Hop Bęc na Weekend", prowadzonej przez Marcina Jędrycha w radiu RMF FM. Spotka się również z laureatami konkursu zorganizowanego wspólnie przez Radio RMF FM i INTERIA.PL.

To specjalne wydanie Listy Hop Bęc będzie nadawane z warszawskich Łazienek Królewskich, z restauracji "Belvedere". Tam też Enrique spotka się z laureatami konkursu przeprowadzonego przez INTERIA.PL i RMF FM.

Reklama

Płyta "Escape", którą Iglesias będzie promował podczas wizyty, może nieco zaskoczyć jego fanów.

On sam powiedział: "To album, który odzwierciedla mnie najlepiej. Wiem, że to hazard, ale wierzę w to. Jeśli chce się osiągnąć sukces, trzeba zrobić wielki krok na przód."

Poza pierwszym singlem, osobistą balladą "Hero", Enrique prezentuje na swej najnowszej płycie utwory, które są niczym innym jak doskonałym odzwierciedleniem jego miłości do muzyki, wśród której dorastał.

"Nie myślałem o trendach, to było spontaniczne. Nie wiedziałem, dokąd zajdziemy nagrywając ten album. To, co zmieniło kierunek, w którym szedłem, to utwór Don't Turn Off The Lights. Steve (Morales, współproducent i współautor tekstów) i ja bawiliśmy się perkusją, a następnie wzięliśmy się za gitary - to, co powstało, było tak dalekie od tego, co kiedyś robiłem. Jestem Latynosem i zawsze nim będę, ale moja muzyka nie. Nawet gdy śpiewałem tylko po hiszpańsku, nadal był to pop" - dodał.

Enrique zakończył niedawno prace przy swoim aktorkim debiucie - filmie Roberta Rodrigueza "Once Upon A Time In Mexico". Zagrał Lorenzo, czyli Mariachi Numer 2. Wystąpił u boku wielkich gwiazd: Antonio Banderasa, Salmy Hayek i Johnny'ego Deppa. Wytwórnia Miramax planuje premierę tego filmu w 2002 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Enrique Iglesias | RMF FM | RMF | radio RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje