Reklama

Reklama

Edyta Górniak o 9-letnim raperze: "Zidiocenie"

Po Ewie Farnej kolejna gwiazda komentuje twórczość 9-letniego rapera Xaviera "Green Grenade" Witkowskiego. "To jest przyzwolenie na zdurnowacenie" - napisała Edyta Górniak o wulgarnych utworach chłopca.

Twórczość 9-letniego Xaviera budzi spore kontrowersje. Młody hiphopowiec, nie stroniąc od wulgaryzmów, rapuje o "kodeinie, dziwkach i hajsie", a jego utwory mają po kilkaset tysięcy odtworzeń w internecie.

"Trzeba pokazać coś ostrego, żeby się wybić" - tłumaczył swoją twórczość Green Grenade w programie "Dzień dobry TVN", który - jak się okazuje - obejrzała również Edyta Górniak.

"Panie Boże, chroń mnie, abym nigdy nie była tak nieświadomym rodzicem. Abym nie wychowała potwora w jego nieświadomości i moim przyzwoleniu na to" - artystka napisała na Facebooku.

"To nie jest żaden raper. To nie jest nawet muzyka. To jest przyzwolenie na zdurnowacenie, brak wiedzy podstawowej!, brak wyobraźni, brak odpowiedzialności za życie, któremu dało się początek" - krytykuje Edyta Górniak, która jest mamą również 9-letniego Allana.

Reklama

"Jaki to jest przykład dla młodego społeczeństwa?!" - zastanawia się piosenkarka, która następnie zaapelowała do wszystkich rodziców śledzących jej wpisy na Facebooku.

"Z całej siły miłości do naszych dzieci, budujmy w nich poczucie piękna, uczmy rozpoznawać i lgnąć do wartości. Bądźmy wymagający, lecz tulmy, całujmy, rozmawiajmy, ile się tylko da. Nie na wszystkie ich wybory będziemy mieli wpływ, nie przed wszystkimi bodźcami uda nam się je uchronić, ale najlepiej jak potrafimy, przygotujmy do życia pięknych ludzi" - napisała.

"Ponad wszystko - chrońmy nasze dzieci przed zidioceniem" - zakończyła emocjonalny wpis.

Źródło: X-news

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje