Reklama

Doda znów jeździ tramwajem!

Piosenkarka odsłoniła w środę (7 maja) we Wrocławiu swój "złoty fotel" w tzw. Ruchomej Alei Gwiazd, czyli specjalnym tramwaju, w którym honorowe miejsca otrzymują znane osoby wybrane w głosowaniu.

Impreza odsłonięcia fotela odbyła się przy budynku opery wrocławskiej na Placu Teatralnym. Na uroczystość przybyło ok. 150 fanów piosenkarki. Mogli oni zadawać laureatce pytania, a następnie wziąć udział we wspólnej przejażdżce tramwajem po mieście.

Reklama

Odbierając nagrodę Doda przyznała, że jest zachwycona pomysłem tramwaju i już nie może się doczekać przejażdżki.

"Ostatni raz jechałam tramwajem rok temu w Warszawie" - dodała.

Organizatorzy przygotowali dla piosenkarki niespodziankę w postaci różowego skutera. Doda bardzo się ucieszyła, ale po chwili przyznała, że nie umie na skuterze jeździć.

Wśród zgromadzonych fanów rozlosowany został kolejny skuter.

Ruchoma Aleja Gwiazd to wspólna akcja miasta Wrocławradia Aplauz. Wyróżnieni "złotymi fotelami" wybierani są przez Dolnoślązaków w głosowaniu.

Dodajmy, że w październiku 2007 roku w ten sposób uhonorowano Edytę Górniak. Artystka przyznała wtedy, że na co dzień nie jeździ tramwajami, ale zawsze je lubiła i uwielbia je też jej syn Alan.

Wcześniej swoje fotele w specjalnym tramwaju odsłonili także Kayah, Mariusz Pudzianowski, Agnieszka Dygant i Bogusław Linda.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | W.E. | dodaj | tramwaju

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama