Reklama

Doda prosi o wyrozumiałość

Po raz pierwszy od wypadku na koncercie w Mszanie Doda spotka się z fanami dziś w Krakowie. A po godz. 17.00 wokalistka będzie gościem naszej CZATerii.

Przypomnijmy, że podczas koncertu w Mszanie, który odbył się w niedzielę, 8 września, Doda spadła ze sceny (fani nie złapali jej, gdy rzuciła się w tłum) i straciła przytomność. Wokalistka miała podejrzenie uszkodzenia odcinka szyjnego kręgosłupa.

Reklama

Po koncercie przewieziono ją do jednego ze szpitali na Śląsku, następnie trafiła do kolejnego szpitala w Warszawie. Lekarze stwierdzili, że musi tam pozostać, jednak już dziś Doda ma pojawić się w Krakowie.

Nie odbędzie się zaplanowany koncert w Krakowie, ale wokalistka przyjedzie na otwarcie salonu Media Expert w Centrum Handlowym Plaza (godz. 15).

"Ze względu na stan zdrowia Artystki, spotkanie to będzie jednak krótsze niż planowano. (...) Prosimy też o wyrozumiałość na miejscu, zarówno ze strony fanów, jak i mediów" - taki wpis pojawił się na oficjalnym profilu Dody na Facebooku w środę wieczorem.

Po spotkaniu w Media Expert Doda pojawi się na naszym czacie. Internetowe spotkanie rozpocznie się po godz. 17.00. Szczegóły znajdziecie tutaj!

Czytaj także:

Wideo z wypadku Dody. Wokalistka wciąż w szpitalu

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wypadku | Doda | czat | Kraków | wypadek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje