Reklama

Doda kręci DVD: Gratisowy kurs łapania ze sceny

28 listopada w Hali Stulecia we Wrocławiu Doda nakręci zapowiadane już koncertowe DVD podsumowujące trasę "Fly High Tour".

Będzie to pierwszy profesjonalny zapis koncertu Dody w jej trwającej ponad dekadę karierze.

Reklama

Organizatorzy zapewniają, że dzięki interaktywności show (fani są częścią występu, biorąc w nim aktywny udział) słuchacze Dody mają jedyną szansę, by zaistnieć na takim nagraniu.

Na ten specjalny koncert wokalistka przygotuje wiele atrakcji. Fani usłyszą nie tylko sprawdzone podczas wakacyjnych występów przeboje i covery, ale także nowy utwór "Wkręceni (High Life)".

"Koncert we Wrocławiu jest odpowiedzią na tysiące próśb i sygnałów, jakie dostawaliśmy od fanów podczas wakacyjnych występów. Wszyscy jednogłośnie twierdzili, że jest to moja najlepsza trasa koncertowa, więc postanowiliśmy zrobić fanom niespodziankę i ją zarejestrować! Już teraz zapraszam wszystkich do Hali Stulecia, nie może tam zabraknąć nikogo, kto był pod wrażeniem 'Fly High Tour'; będzie się działo!" - zapowiada Doda, która ze śmiechem dodaje, że w pakiecie dostępny jest "gratisowy kurs łapania Dody ze sceny".

To nawiązanie do wypadku, do którego doszło podczas występu w Mszanie na początku września. W trakcie wykonywania utworu "Fuck It" wokalistka odwróciła się tyłem do zgromadzonych za nią widzów i, zgodnie ze scenariuszem, rzuciła się w tłum. Nieszczęśliwie jednak upadła plecami na ziemię i straciła przytomność na kilka minut.

Na koncert we Wrocławiu dostępne są bilety w cenie 35 zł (miejsca stojące na płycie głównej), 55 zł (miejsca siedzące) oraz 250 zł (VIP z zaproszeniem na bankiet).

Sprawdź tekst nowej piosenki Dody w serwisie Teksciory.pl!

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Fly High Tour | Doda | DVD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje