Reklama

Dawid Podsiadło: Tatiana jest moją przyjaciółką

Zwycięzca drugiej edycji programu "X Factor" opowiada o relacjach z Tatianą Okupnik i nieoczekiwanym spotkaniu z Katie Meluą.

Dawid Podsiadło pracuje nad swoim debiutanckim materiałem, który z dnia na dzień nabiera coraz bardziej realnych kształtów.

Reklama

- Pierwsze miejsce na podium jest ogromnym kredytem zaufania od ludzi i teraz nie mogę tego zaufania zawieść - powiedział młody wokalista w rozmowie z INTERIA.PL.

Dawid może zawsze liczyć na pomoc swojej mentorki z programu - Tatiany Okupnik.

- Tatiana bardzo mnie wspiera. Cały czas podkreśla, że chce pomóc mi, jak może, i naprawdę to robi. Tatiana bardzo się zaangażowała w bycie mentorką. Teraz naprawdę jest taką przyjaciółką. Dzięki niej wiele rzeczy mi się uda - nie ma wątpliwości Podsiadło.

Zwycięzca "X Factor" opowiedział nam też o nieoczekiwanym spotkaniu z Katie Meluą, z którą zaśpiewał w finale programu (dodajmy, że Melua jest jego największą idolką).

- Miałem okazję spotkać ją zupełnym przypadkiem w Warszawie 24 czerwca. To było przepiękne. Teraz, dzięki temu programowi, kiedy krzyknę na ulicy: "Katie!", to ona nie ucieknie przestraszona, tylko powie: "O, Dawid, fajnie cię widzieć" - cieszy się Dawid Podsiadło.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: katie | The X Factor | dawid | Dawid Podsiadło | Tatiana Okupnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama