Reklama

David Guetta kolejną gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014

Jeden z najlepszych DJ-ów na świecie oraz niekwestionowana gwiazda muzyki house - Francuz David Guetta - wystąpi na Stadionie Narodowym z multimedialnym, muzycznym show w niedzielę, 15 czerwca.

Jego lista współpracowników przyprawia o zawrót głowy: Madonna i Snoop Dogg, Rihanna i Jay Z, Chris Martin i Pitbull, David Bowie i Timbaland, Lady Gaga i 50 Cent. David Guetta sprzedaje więcej płyt niż wiele gwiazd muzyki pop.

Reklama

Swoją karierę rozpoczął już w połowie lat 90., jednak ogólnoświatową sławę przyniósł mu dopiero album "One Love" z 2009 roku, a singel promujący to wydawnictwo, "When Love Takes Over", od razu poszybował na szczyty europejskich list przebojów. Od tego czasu każdy utwór wydany przez Davida Guettę spotyka się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy ponad miliard odtworzeń jego teledysków na You Tube.

"Line-up Orange Warsaw Festival 2014 wzbogaca się o aktualnie najlepszego DJ-a na świecie. David Guetta dostarczy uczestnikom festiwalu niesamowitych wrażeń muzyki house. Rozmach jego show jest tak imponujący jak liczba hitów, które stworzył" - mówi Sławomir Nowaczewski, promotor festiwalu.

Siódma edycja imprezy odbędzie się w dniach 13-15 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni, a artyści wystąpią na dwóch scenach.

Dotychczas ogłoszono występy następujących gwiazd: Kings Of Leon, Queens Of The Stone AgeFlorence And The Machine.

Sprzedaż biletów na Orange Warsaw Festival 2014 rozpocznie się 21 stycznia, o godzinie 10.

David Guetta i Akon w przeboju "Sexy Bitch":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: David Guetta | Orange Warsaw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje