Reklama

Co nowego w "Mam talent?"

Śpiewający komik Dave Johnson, który we wcześniejszym etapie zaprezentował piosenkę o Davidzie Hasselhoffie, jednym z jurorów "America's Got Talent", pożegnał się z programem. Dobre wrażenie pozostawił za to obdarzony głębokim barytonem wokalista Lawrence Beamen.

Beamen jako jedyny z uczestników trzeciego ćwierćfinału sprawił, że ze swojego krzesła wstał jeden z jurorów Piers Morgan. W poprzednim etapie na stojąco ciemnoskórego wokalistę oklaskiwała cała trójka jurorów.

Reklama

Lawrence znakomicie zaśpiewał słynny utwór "You Are So Beautiful", najbardziej znany z wersji Joe Cockera. Zobacz:

"Jeśli będziesz tak dalej śpiewał, to wygrasz ten program" - nie miał wątpliwości David Hasselhoff.

Morgan nazwał Lawrence'a "nowym Barry White'em", a zdaniem Sharon Osbourne wokalista ma głos "gładki jak aksamit".

Pozostali uczestnicy ćwierćfinału postawili w dużej mierze na show - do kolejnego etapu przeszli także: Mario & Jenny (męsko-damski duet żonglerów), breakdancer Hairo Torres ("ruszasz się jak bakterie pod mikroskopem" - komentował Hasselhoff), pianista Jeffrey Ou występujący w towarzystwie tancerek (jego popis zepsuła jednak awaria mikrofonu) oraz taneczna grupa FootworKINGz (awansowali dzięki głosom jurorów).

Tym razem nie przekonał do siebie jurorów śpiewający komik Dave Johnson, który z gitarą zaprezentował utwór nawiązujący do amerykańskiego serialu telewizyjnego "The Golden Girls". Podczas pierwszego etapu Johnson rozśmieszył Hasselhoffa, gdy zaśpiewał swoją piosenkę o jurorze "Mam talent". Teraz jednak cała trójka zastanawiała się, jak to się stało, że Johnson zaszedł tak daleko. Kolejno Piers, Sharon i David "wyiksowali" komika, naciskając brzęczący przycisk, kończąc jego przygodę z programem.

"To nie było śmieszne" - komentował później Brytyjczyk Piers Morgan.

"To nie moja bajka: folkowe granie z głupawymi tekstami" - dodała Sharon Osbourne.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: komik | talenty | wokalista | morgan | Johnson | talent | "Mam talent" | Mam Talent | 'Mam talent'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje