Reklama

Ciężkie dzieciństwo Britney Spears

Britney Spears i jej matka postanowiły ujawnić szczegóły dotyczące dzieciństwa piosenkarki i jej rodzinnego życia. O wszystkim można przeczytać w napisanej przez nie książce "Heart to Heart".

Lynne, matka wokalistki, wyznaje w niej, że był taki okres w ich życiu, kiedy byli bardzo biedni i czasami brakowało im pieniędzy nawet na jedzenie. "Ciągle przychodziły rachunki, a my nie mogliśmy ich zapłacić. Grożono nam odłączeniem prądu i wyłączono telefon. Kiedyś zepsuło nam się ogrzewanie i nie stać nas było na naprawienie go. Przez dwie zimy ogrzewaliśmy dom turystyczną butlą gazową. Zdarzało się jednak, że temperatura spadała tak, że w domu mogliśmy zobaczyć swój oddech. Wiele razy zdarzało się, że jedyną rzeczą, którą mieliśmy w lodówce, były kostki lodu".

Reklama

"Zawsze jednak z mężem mówiliśmy dzieciom prawdę o naszej sytuacji, wierzyliśmy, że kiedy jest się rodziną, nie powinno się mieć sekretów. Kiedy dzieci były już starsze, Britney wiedziała, że aby kupić sobie nową lalkę, będzie musiała popracować jako opiekunka do dzieci. W naszej rodzinie nigdy nie było rozrzutności. Britney i Brian dostawali codziennie 2.5 dolara na lunch, a i to nie zawsze".

WENN
Dowiedz się więcej na temat: ciężka | matka | dzieciństwo | Britney Spears
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy