Reklama

Cheryl Cole wraca do zdrowia

Jeszcze w tym tygodniu na planie programu "The X Factor" ma się pojawić Cheryl Cole, u której na początku lipca zdiagnozowano malarię.

Brytyjska wokalistka, która w "The X Factor" pełni rolę jurorki, czuje się już na tyle dobrze, że chce wziąć udział w nagraniach zaplanowanych na piątek, 30 lipca.

Reklama

"Cheryl kocha ten program i jest bardzo zdeterminowana, by wrócić do pracy. Lekarze powiedzieli jej, żeby była bardzo ostrożna i nie spieszyła się. Wygląda jednak na to, że lada moment wróci na pokład" - opowiada dziennikowi "Daily Mirror" osoba z otoczenia gwiazdy.

Na planie "The X Factor", programu stworzonego przez Simona Cowella, towarzyszyć jej będzie osobista pielęgniarka.

W sobotę, 24 lipca, Cheryl po raz pierwszy, od kiedy opuściła szpital w połowie miesiąca, znalazła siły, by wyjść z domu w Surrey. Wokalistka udała się do londyńskiego The Langham Hotel, gdzie miała zaplanowane kilka spotkań biznesowych i prywatnych.

Piękna Brytyjka zaraziła się malarią podczas wyprawy do Tanzanii, gdzie udała się ze swoim przyjacielem Derekiem Hough, zawodowym tancerzem. Cole i Hough przyjaźnią się od czasu, gdy poznali się na planie teledysku do piosenki "Parachute". Brukowe media spekulowały na temat rodzącego się między nimi uczucia. Cheryl wciąż jest żoną niewiernego Ashley Cole'a, jednak jeszcze w tym roku powinen nastąpić rozwód.

Czytaj także:

Nie pozwoli jej wrócić do pracy, dopóki...

Chora na malarię opuściła szpital

Cheryl Cole nie chce nikogo widzieć

Choroba gwiazdy: Kto jest winien?

Zobacz teledyski Cheryl Cole na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole | szpital | wraca | The X Factor | zdrowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje