Reklama

"Bitwa na głosy": Kto w finale?

W sobotę (28 kwietnia) poznamy pełny skład finały "Bitwy na głosy". O możliwość wokalnego pojedynku z zespołem Kamila Bednarka powalczą drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Meza. Poza tym w programie pojawi się jurorka Sonia Bohosiewicz, która w zeszłym tygodniu urodziła syna. W jakiej roli zobaczymy młodą mamę?

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku udział w finale "Bitwy na głosy" zagwarantował sobie zespół Kamila Bednarka. W sobotę w drugim półfinale zmierzą się drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Meza.

Reklama

Co ciekawe, tym razem nauczyciele i ich zespoły wykonają utwory swoich przeciwników oraz kultowy repertuar w oryginalnych wersjach.

W sobotę okaże się, czyj przebój wykona Ryszard Rynkowski, a któremu z młodych artystów przypadnie jeden z klasyków weterana polskiej sceny.

Fanów programu "Bitwa na głosy" interesuje na pewno, jak czuje się świeżo upieczona mama Sonia Bohosiewicz, która jest ekspertką programu.

Jak się okazuje, już zaledwie kilka dni po porodzie aktorka wraca do pracy!

"Będziecie świadkami najszybszego powrotu przed kamery w historii polskiego show-biznesu" - deklaruje Telewizja Polska, która pokazuje "Bitwę na głosy".

Przeczytaj również:

Kogo zapamiętamy z "Bitwy na głosy"?

"Bitwa na głosy": Kamil Bednarek w finale!

Kto Waszym zdaniem znajdzie się - obok zespołu Kamila Bednarka - w finale "Bitwy na głosy"? Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje