Reklama

"Bitwa na głosy": Koniec przygody Juli

W przyszłym tygodniu w "Bitwie na głosy" nie zobaczymy zespołu Juli. "Skończyła się wspaniała przygoda" - komentowała przegraną wokalistka.

Zespół Juli zaczął przebojem "Black Or White" Michaela Jacksona. "Jula, jesteś bardzo odważną dziewczyną. Wybrać taką trudną piosenkę... Doskonale rytmicznie rozpracowane, Tomek [Wiśniewski] znakomity. A później... Ula [Durzyńska] powinna iść do przodu, jak Tomek. Soliści nie powinni się zabijać, a tworzyć zespół" - pouczała Alicja Węgorzewska. "Było fantastycznie" - komplementowała Katarzyna Zielińska, która chciała zapisać się na lekcje tańca do Tomka. "Było dobrze" - krótko stwierdził Wojciech Jagielski. "Była energia, jest git!" - zakończył Titus.

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Black Or White" w serwisie Tekściory.pl!

Piotr Rubik wybrał dla warszawskiej drużyny piosenkę Brathanków "W kinie, w Lublinie - Kochaj mnie". "Wzorowe wykonanie piosenki, nie ma za co wymierzać klapsów" - stwierdził Titus. "Naprawdę 'szacun' dla wszystkich dziewczyn" - dodał Wojciech Jagielski. "Pięknie prezentowaliście kostiumy, świetne wykonanie aktorskie" - oceniła Katarzyna Zielińska. "Konsekwentnie, teatralnie, dowcipnie. Jak w teledysku" - chwaliła Alicja Węgorzewska, komplementując solistki z zespołu Piotra Rubika.

Sprawdź tekst piosenki "W kinie, w Lublinie - Kochaj mnie" w serwisie Tekściory.pl!

Drużyna Libera wykonała piosenkę Sylwii Grzeszczak "Co z nami będzie", do której słowa napisał pochodzący z Obornik raper. "Chyba za bardzo jestem przywiązana do oryginału... Co mi się nie podobało? Brajan [Jankowski] zaśpiewał po babsku. Było na pół gwizdka" - oceniła Katarzyna Zielińska. Titus również skrytykował Brajana. "Dla mnie to była walka o 'wykon'. O to, kto jest najważniejszy na scenie" - to już słowa Alicji Węgorzewskiej. "Zespół Libera jest na fali wznoszącej. Wykonanie lepsze, niż tydzień temu. Wszyscy soliści byli dobrzy, ale najlepiej zaśpiewała Sonia [Zając]" - zakończył pochwałami Wojciech Jagielski.

Sprawdź tekst piosenki "Co z nami będzie" w serwisie Tekściory.pl!

Przebój "Livin' La Vida Loca" Ricky'ego Martina zaśpiewała drużyna Andrzeja Piasecznego. "Dla was zaśpiewanie trudnej piosenki, to jak dla Titusa strzelenie setki. Spodziewałem się jednak, że spalicie gumy. Z wokalistek podobała mi się tylko Dominika [Bałazińska]" - ocenił rozczarowany Wojciech Jagielski. "A mnie podobała się Marcelina [Kopyt]. Poza tym za dużo nieprzemyślanych solówek" - stwierdziła Alicja Węgorzewska, która przy okazji skrytykowała brak temperamentu solistek. "Mnie się najbardziej podobała Magdalena [Kasperek]. Poza tym nie było tak źle" - broniła kielecką drużynę Katarzyna Zielińska. "Andrzej, tym razem twoja ekipa mnie nie porwała. Dla mnie to było troszeczkę odśpiewane" - ocenił Titus.

Sprawdź tekst piosenki "Livin' La Vida Loca" w serwisie Tekściory.pl!

Zespół Ewy Farnej wykonał piosenkę grupy IRA "Parę chwil". "Przemek [Smolarski], jest siła! Dziewczyny natomiast cierpiały podczas wykonania piosenki. A Ewa [Farna] była charyzmatyczna. Bierzcie z niej przykład" - komentowała Alicja Węgorzewska. "Wreszcie się pojawiła odrobina rocka! Ogólnie jestem na tak" - stwierdził Titus. "Nawet jak nie dorobicie utworu do końca, to ja i tak to kupuje" - pochwaliła Katarzyna Zielińska. "Przemek, więcej mocy! To tak jak byś śpiewał o jednym jądrze" - Wojciech Jagielski mobilizował solistę z sosnowieckiego zespołu.

Sprawdź tekst piosenki "Parę chwil" w serwisie Tekściory.pl!

Do kolejnego programu awansowały zespoły Andrzeja Piasecznego (zwycięzca programu), Ewy Farnej (miejsce 2.) i Libera (miejsce 3.).

W dogrywce zmierzyły się natomiast drużyny Piotra Rubika i Juli, które ponownie wykonały przygotowane utwory. Z "Bitwy na głosy" odpadł ostatecznie zespół piosenkarki.

Jak oceniacie wyniki głosowania telewidzów? Czy zespół Juli był rzeczywiście gorszy od drużyny Piotra Rubika? Czekamy na opinie i komentarze!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: głos | Nie | Jula | przygoda | przygody | Bitwa na Głosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje