Reklama

Reklama

Beyonce zaśpiewa utwór Amy Winehouse

Amerykańska wokalistka Beyonce wzięła na warsztat utwór z repertuaru brytyjskiej gwiazdy - Amy Winehouse. Piosenka "Back To Black" w wykonaniu Beyonce pojawi się w filmie "Wielki Gatsby". Ścieżkę dźwiękową obrazu produkuje mąż artystki, raper Jay-Z.

Najnowsza ekranizacja powieści "Wielki Gatsby" to nie tylko plejada gwiazd Hollywood, ale i największe nazwiska branży muzycznej. Do artystów, których nagrania pojawią się w filmie, dołączyła amerykańska piosenkarka Beyonce. Wokalistka na potrzeby produkcji przygotowała własną interpretację przeboju nieżyjącej Amy Winehouse "Back To Black".

"To zupełnie inne podejście do tej piosenki" - zapewnia pracownik wytwórni Interscope, która wyda płytę z soundtrackiem do filmu "Wielki Gatsby" w reżyserii Baza Luhrmana.

W nagraniu nowej wersji "Back To Black" Beyonce wspomógł Andre 3000 z hiphopowej formacji Outkast. To już druga współpraca obojga artystów. Wcześniej piosenkarka i raper spotkali się w studiu przy okazji piosenki "Party", która znalazła się na płycie Beyonce "4".

Obecność Beyonce na ścieżce dźwiękowej do "Wielkiego Gatsby'ego" jest w pełni uzasadniona - produkcją muzyki do filmu zajmuje się mąż artystki, Jay-Z, którego wielkim fanem jest reżyser filmu Baz Luhrman.

Reklama

"Podczas pierwszego dnia na planie pracowaliśmy z muzyką Jaya-Z, grającą na cały regulator" - powiedziała jedna z gwiazd najnowszej ekranizacji powieści "Wielki Gatsby" Isla Fisher w rozmowie z MTV News. "To było bardzo wyzwalające" - dodała aktorka.

Utwór Jaya-Z "No Church In The Wild" już posłużył za podkład muzyczny w zwiastunach filmu. Cała ścieżka dźwiękowa zostanie ujawniona dopiero przy premierze "Wielkiego Gatsby'ego", która odbędzie się 10 maja.

Czytaj także:

Orange Warsaw: Beyonce potwierdzona

Zobacz teledyski Beyonce na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy