Reklama

Bayer Full gotowy do podboju Chin

Poznaliśmy kolejne szczegóły chińskiej ekspedycji grupy Bayer Full. Gwiazda nurtu disco polo ma już przygotowane specjalne stroje na koncerty.

Bayer Full na trasę po Państwie Środka przygotował już specjalny chiński repertuar, z takimi utworami, jak m.in. "Czerwone majteczki" (nowa wersja "Majteczki w kropeczki") i "Wszyscy Polacy" ze zmienionym tekstem (pojawia się zwrot "Chińczyk i Polak to jedna rodzina").

Reklama

Zobacz koncertowe wykonanie chińskiej wersji przeboju "Majteczki w kropeczki":

Dowodzony przez Sławomira Świerzyńskiego zespół ma szansę sprzedać ponad 60 mln płyt w Chinach.

"Projekt właściwie był mój. Kiedyś w Bangkoku kupiłem żółtą marynarkę i jakoś ten kolor do mnie przylgnął. Więc pomyślałem: Dlaczego teraz nie spróbować z żółtym?" - opowiada "Super Expressowi" Świerzyński o specjalnych kostiumach na koncerty.

"Stroje szyliśmy w Dobrzykowie, a smoki to dzieło słynnych hafciarek z Łodzi. Z nimi było najtrudniej. Oglądaliśmy dziesiątki smoków. W końcu na jednej ze stron w internecie znalazłem takiego, który się nam spodobał. Nieco go zmodyfikowaliśmy. Tamten miał łeb na dół, a chiński musi mieć do góry. No i musi mieć wąsy" - śmieje się lider Bayer Full.

Terminy chińskich koncertów Bayer Fulla są właśnie ustalane.

Zobacz teledyski Bayer Full na stronach INTERIA.PL.

Super Express/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: stroje | koncerty | "Disco Polo" | Bayer Full

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje