Reklama

15-letnia chrześnica Winehouse liczy na Grammy

We wrześniu ukazał się w Polsce album "Good For The Soul" wyjątkowo utalentowanej Dionne Bromfield, 15-letniej chrześnicy Amy Winehouse.

Zmarła w lipcu brytyjska gwiazda od początku wspierała karierę Dionne - gościnnie pojawiała się podczas jej występów, zachwalała jej talent w wywiadach.

Reklama

15-latka liczy, że nie zmarnuje danej szansy i już snuje ambitne plany...

"Mam nadzieję, że może uda mi się zdobyć kilka Grammy... Nie miałabym nic przeciwko"! - deklaruje Bromfield.

Młoda wokalistka najlepiej czuje się w klimatach retro, czyli w estetyce, która była bliska również Amy Winehouse.

"Na pewno nie byłabym zadowolona, gdyby była to płyta w stylu Lady GaGi - nie chcę przez to powiedzieć, że ona jest okropna, bo jest niesamowita, ale to po prostu nie moja bajka. Staraliśmy się więc zachować na niej ten klimat soulu lat 60. - nie odchodząc jednocześnie od współczesnych brzmień" - opowiada Dionne.

Piosenkarka podkreśla, że oprócz śpiewania bardzo wciągnęło ją pisanie tekstów do utworów.

"Bałam się, że polegnę zupełnie na tym polu, a ludzie po przesłuchaniu płyty powiedzą: 'Boże, o czym ona gada? To jakieś bzdury!' Miałam jednak szczęście pracować ze wspaniałymi osobami, które wydobyły ze mnie to, co najlepsze. Bardzo mi się spodobało pisanie - i nie chciałabym na tym poprzestać; chciałabym dalej pisać teksty, nie tylko dla siebie, ale też dla innych wykonawców" - zaznacza Bromfield.

15-letnia wokalistka opowiedziała także, jak zmieniło się postrzeganie jej osoby po tym, jak zaczęła odnosić pierwsze sukcesy.

"Nie powiedziałabym, że wzbudzam sensację. Owszem, często na korytarzach w szkole słyszę teksty w stylu: 'O rany, właśnie widzieliśmy cię w telewizji'! Bardzo mnie to krępuje. Po premierze 'Yeah Right' wszyscy prosili mnie, żebym śpiewała im ten kawałek, a ja się do tego nie paliłam. 'Dionne, zaśpiewaj dla nas'!.Co to ma być, jestem w jakieś mistrzowskiej klasie dla śpiewaków?" - śmieje się Dionne.

Zobacz Dionne Bromfield w teledysku do singla "Foolin'":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dionne Bromfield

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje