Reklama

Reklama

#123 Pełnia Bluesa: Larkin Poe zapowiadają nowy album

Larkin Poe powraca z nowym albumem. 11 listopada na sklepowych półkach "Blood Harmony", który to dla sióstr z zespołu jest kolejnym, podjętym z dumą, krokiem w ich karierze. W #123 Pełni Bluesa przyglądamy się singlom promującym płytę. Sięgamy również po "The Wilderness Of Mirrors" The Black Angels.

Siostrzany znakomity duet Larkin Poe (Rebecca i Megan Lovell) z Nashville w ostatnich latach dość mocno zaznaczył swoją obecność na bluesrockowej, międzynarodowej scenie. Artystki udostępniły niedawno nowy singiel "Strike Gold" z długo oczekiwanego, szóstego albumu "Blood Harmony", którego premiera niebawem, bo 11 listopada.

Tego rockowego singla należy słuchać bardzo głośno dzięki niesamowitym wokalom i rytmowi.

- Po latach spędzonych w trasie ta piosenka wydaje się być emocjonalnie przebojowa - mówi Rebecca. "Blood Harmony" to twórczy krok, który z dumą podjęły razem jako siostry - podkreślają artystki.

Reklama

The Black Angels powrócili

Na playliście również The Black Angels. We wrześniu zespół ten wydał płytę "The Wilderness Of Mirrors". Tu wskakujemy prosto w psychodeliczny rock i hipnotyzujące już od pierwszych chwil gitarowe riffy. Moc i siła przeplatają się czasem z bardziej melancholijnym stylem gry.

- Nie pokonasz swoich problemów, jeśli nie weźmiesz ich na pierwszy plan i nie pomyślisz o nich. Jeśli zrobiłby to każdy z nas, może uratowałoby to ludzkość - tak o albumie mówił wokalista i basista Alex Maas.

Przy jesiennych nowościach pozostajemy, bo Ron Gallo - dorastający w Filadelfii indie rockowy artysta - wypuścił singiel "Entitled Man", o którym mówi tak:

 - Napisałem tę piosenkę po tym, jak koleżanki opowiadały mi o swoich doświadczeniach z mężczyznami. Irytujące, przerażające, dziwne - spotykają ich regularnie. Próbowałem zrozumieć, dlaczego niektórzy faceci tacy są.

Posłuchaj #123 Pełni Bluesa na Spotify.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama