Zmechanizowany Fear Factory

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

"Mechanized" - tak brzmieć będzie tytuł nowej płyty amerykańskiej grupy Fear Factory.

Fear Factory
Fear Factory 

Pierwszy od czterech lat album zespołu wyprodukowano we współpracy z Rhysem Fulberem (m.in. Front Line Assemblt, Paradise Lost). Miksem zajął się Greg Reely.

"Tytuł nad wyraz dobrze pasuje do klimatu albumu" - mówi aktualny basista Byron Stroud (również Strapping Young Lad, Zimmers Hole).

"Jest na nim surowa agresja Soul Of A New Machine (1992), ale i dojrzałość Obsolete (1998)" - dodaje wokalista Burton C. Bell.

Choć premiera w barwach już wybranego, nowego wydawcy (dotąd nie został ujawniony) planowana jest na luty 2010 roku, status obecnego składu obecnego składu Fear Factory budzi wątpliwości.

Przypomnijmy, że po pogodzeniu się Bella z gitarzystą Dino Cazaresem, w nowej-starej inkarnacji Fear Factory nie znaleźli się perkusista Raymond Herrera i grający na gitarze Christian Olde Wolbers. W aktualnym składzie za perkusją figuruje za to Gene Hoglan, guru amerykańskiej sceny metalowej (m.in. Dark Angel, Death, SYL).

"Batalia prawna (o nawę zespołu) właśnie trwa" - informuje Herrera.

Jedną z przyczyn sporu jest dotychczasowa menedżerka Fear Factory, z którą Bell nie wyobraża sobie dalszej współpracy. Warto dodać, iż Christy Priske jest żoną Wolbersa, która wdała się również w romans z Herrerą.

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Dołącz do nas
Przejdź na