Reklama

Darkthrone w lesie

Szumi dokoła las, wilki wyją, omszały kamień służy za stół - oto w jakich warunkach muzycy Darkthrone odnowili swój kontrakt z norweską wytwórnią Moonfog. Nowy album zespołu, zatytułowany "Plaguewielder", ukaże się we wrześniu.

We wrześniu, opatrzony numerem katalogowym Fog 028, ukaże się nowy album Darkthrone, norweskiej grupy, która przed dekadą rozpętała blackmetalową histerię. Aby to było możliwe, Darkthrone podpisali nową umowę z Moonfog, firmą z którą związani są od czasu wydania płyty "Panzerfaust", i jak sami twierdzą, jest to "kontrakt życia".

Reklama

"Bardzo się cieszę, że odnowiliśmy umowę z Darkthrone, bo to jeden z moich ulubionych zespołów. Poza tym, traktuję ich wyjątkowo, bo to pierwszy poważny zespół, który ściągnąłem do Moonfog. Unholy Black Metal na zawsze!" - w ten sposób dał wyraz swojemu entuzjazmowi Satyr Wongraven, szef wytwórni, na co dzień lider formacji Satyricon.

"Plaguewielder" ma być powrotem Darkthrone do stylu, który zaprezentowała grupa na "A Blaze In The Northern Sky", swoim drugim albumie.

Tytuły utworów, które znajdą się na płycie to: "Weakling Avenger", "Raining Murder", "Sin Origin", "Command", "I, Voidhanger" oraz "Wreak".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Darkthrone | W.E. | nowy album | L.A.S. | W Lesie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje