Reklama

Reklama

ZEW się budzi 2019. Znamy pierwsze szczegóły festiwalu

Druga edycja ZEW się budzi Festiwal będzie trwała trzy dni (2-4 maja). Impreza odbędzie się ponownie w Bieszczadach, tym razem w Cisnej.

Druga edycja ZEW się budzi Festiwal będzie trwała trzy dni (2-4 maja). Impreza odbędzie się ponownie w Bieszczadach, tym razem w Cisnej.
KSU na scenie ZEW się budzi Festiwal /Ewelina Wójcik /materiały prasowe

Po sukcesie pierwszej edycji, która zgromadziła ponad 4 tysiące fanów muzyki i dzikiej, bieszczadzkiej natury, organizatorzy zdecydowali się podjąć organizacji drugiej edycji wydarzenia. Dla uczestników zagrali wówczas m.in. KSU, Kobranocka, Organek, Fisz Emade Tworzywo, Kabanos, Hańba! i Sztywny Pal Azji.

ZEW się budzi Festiwal 2019 odbędzie się podczas długiego weekendu majowego, w dniach 2-4 maja 2019 r. Chcąc być jeszcze bliżej dzikiej natury, organizatorzy przygotowują festiwal w Cisnej, w samym sercu dzikich Bieszczad.

Festiwal oficjalnie rozpocznie się 3 maja, kiedy z pierwszymi promieniami słońca na scenie zagra koncert jedna z gwiazd drugiej edycji wydarzenia, a wieczorem pojawi się ponownie w innej odsłonie. Miasteczko festiwalowe i pole namiotowe zostanie otwarte już 2 maja, a uczestnicy będą mogli korzystać ze wszystkich przygotowanych przez organizatorów atrakcji, w tym także ze strefy gastronomicznej.

Reklama

Kolejną nowością ZEW się budzi Festiwal jest konkurs Odkrycia ZEW skierowany do młodych kapel, który rozpocznie się już 17 września 2018 r. Zespoły muzyczne będą mogły zgłaszać swój udział poprzez udostępnienie pliku wideo lub audio ze swoim utworem na oficjalnej stronie festiwalu. Pięć kapel, które otrzymają od internautów największą liczbę głosów, wystąpi na scenie po porannym koncercie rozpoczynającym festiwal.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 17 września.

Ceny wejściówek:

Przedsprzedaż (17.09 - 15.12)

Karnet dwudniowy - 119 zł
Karnet jednodniowy - 65 zł

Karnety z polem namiotowym:

Karnet dwudniowy - 169 zł
Karnet jednodniowy - 95 zł

Od 6. do 13. roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 13. roku życia) - bilety w cenie 50%.

Dzieci do 6. roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 6. roku życia) - udział bezpłatny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ZEW się budzi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy