Wakacyjna trasa Dwójki "Lato, muzyka, zabawa". Trzeci koncert w Stalowej Woli

Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki przenosi się do Stalowej Woli. To właśnie tu odbędzie się trzeci z koncertów plenerowych pokazywanych na żywo przez TVP2. Gorące, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i dwie godziny muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej – to wszystko czeka widzów Dwójki już w niedzielę 5 sierpnia. Początek transmisji o godz. 20:05.

Cleo wystąpi w Stalowej Woli

Bednarek, Grzegorz Hyży, Red Lips, Kasia Kowalska, De Mono, Papa D., Feel, Lanberry, Cleo, Monika Lewczuk, Agnieszka Adamczewska, Kalina Hlimi-Pawlukiewicz to gwiazdy, które 5 sierpnia rozbłysną na scenie w Stalowej Woli. Usłyszymy m.in. takie hity, jak "Nasz Disneyland", "Póki na to czas", "Miasto nocą", "Zabiorę nas" i wiele innych.

Reklama

Muzyczne widowisko poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. Relację z backstage'u zapewni Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel.

Stalowa Wola to kolejny przystanek na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki. Wielki finał trasy odbędzie się 31 sierpnia w Gdańsku. Całej trasie towarzyszy hasło "Lato, muzyka, zabawa". Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawią się przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz nieśmiertelnych, muzycznych evergreenach.

Dowiedz się więcej na temat: Cleo | Lanberry | De Mono | Kasia Kowalska | Red Lips | Grzegorz Hyży | Bednarek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje